rodzaje zajęć

Sekcja boksu

Nasze sekcje to idealna formuła dla Tych, którzy lubią zajęcia grupowe i mają w sobie żyłkę rywalizacji. Zadbamy tu o Twoją kondycję i nauczymy odpowiedniej techniki. Na zajęciach wykorzystujemy elementy treningu crossfit, siłowego, na workach i tarczach

Boks

Boks

SEKCJA POCZĄTKUJĄCA
-Pamiętaj - każdy wiek jest dobry, żeby rozpocząć przygodę z boksem, zadbać o swoją tężyznę fizyczną, kształtować siłę i wytrzymałość mięśni!
Boks

Boks

SEKCJA ZAAWANSOWANA
Dla tych, którzy mieli już okazję poznać tajniki boksu. Szlifujemy technikę, a dla chętnych organizujemy sparingi i starty w zawodach.

Sekcja kickboxingu

Kickboxing pozwala na kształtowanie szybkości, siły i wytrzymałości. W czasie naszych treningów nauczysz się dobrej koordynacji swojego ciała, zwiększysz elastyczność i gibkość.  To trening pozwalający na wszechstronny rozwój!

Kickboxing

Kickboxing

SEKCJA POCZĄTKUJĄCA
Na zajęciach wykorzystujemy elementy treningu crossfit, siłowego, na workach i tarczach,
Kickboxing

Kickboxing

SEKCJA ZAAWANSOWANA
Dla chętnych istnieje możliwość sparingu i startu w zawodach.

Trening indywidualny

Treningi indywidualne to świetne narzędzie zarówno dla młodych sportowców, jak i osób, które szukają sportu pozwalającego zbudować lub utrzymać kondycję i odciążyć głowę. Boks jest do tego idealną dyscypliną. Wymaga maksymalnego skupienia i koncentracji – dzięki czemu wszystkie inne sprawy schodzą na dalszy plan. 

Nie martw się, jeśli nie uprawiasz sportu regularnie – nie postawimy Cię od razu na ring Przez pierwsze miesiące zadbamy o Twoją kondycję i wytrzymałość!

Trening indywidualny pozwala w krótkim czasie przyswoić podstawy, a u osób już trenujących poprawić technikę, czy szybko osiągnąć zamierzony cel. Szybko poprawisz wytrzymałość, siłę i kondycję.

Treningi małe grupy

Warszawska Akademia Boksu to także treningi w małych grupach. W grupie przyjaciół łatwiej się motywować i konsekwentnie dążyć do celu. Duża intensyfikacja ćwiczeń, czujne oko trenera (indywidualizacja pracy), szybkie postępy – wszystko to sprawia, że z każdym treningiem stajecie się silniejsi – nie tylko fizycznie, ale też psychicznie. 

To co? Którego kolegę namówisz?

Nie czekaj! Przyjdź na trening próbny!

dołącz do nas!

Przewiń do góry